content_copy

Jeunesse kolagen Naära Drink Chocolate

Novinka

Novinka! Kolagen Naära ČOKOLÁDA 

Řeší : vrásky, povadlou kůži, celulitidu, strie, pigmentové skvrny

Obsahuje :2500 mg Verisol ® hydrolyzovaného kolagenu, 11 vitaminů a minerálních látek s kyselinou listovou, riboflavin, vápník, hořčík, mangan a vitaminy A a D Plus, pantothenová kyselina, železo, thiamin, měď, niacin, vitamin B6, B12, C a K.


Čokoláda Naära zpomaluje známky stárnutí pleti, působí zevnitř ven. Obsahuje VERISOL, typ kolagenu, který působí přímo na DERMIS, zlepšuje elasticitu pokožky, účinně působí na VRÁSKY NA TVÁŘI a celulitidu.
Zvyšuje produkci kolagenu o 65% a pružnost pokožky o 10% ( zlepšuje její hydrataci )Redukuje vrásky na tváři až o 32%Bez laktózy ,bez lepku, slazený stévií.  

Použití:

Smíchejte jednu odměrku (15 g) s 200 ml vody. Míchejte dokud se prášek nerozpuštění, ihned konzumujte.

Je třeba se vyhnout používání jiných doplňků s přidaným zinkem a nebo manganem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, osoby se zdravotními problémy a nebo osoby užívající léky na předpis. Tyto osoby by se měly před použitím poradit se svým lékařem. Nedoporučuje se pro děti a dospívající. Nepoužívejte, pokud máte v anamnéze ledvinové kameny.


Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.


Nádobu uchovávejte těsně uzavřenou. Skladujte chráněné před světlem, teplem a vlhkostí. Po otevření obalu spotřebujte do 30 dnů.

Čistá hmotnost: 225 g Počet porcí na nádobu: 15 

Skladem 

1 290,00 Kč